Sohbete Giriş

Mirc programımızı denemek istermisiniz ? indirmek için Tıklayın.

Mobil uygulamamızı denemek ister misiniz ?

Kaliteli Sohbet Odalarının Adresi

Kaliteli sohbet odaları ile sizlerde nezih ve güvenilir bir ortamda kendinizi özel hissetmek istemez misiniz? Yüzlerce insanın bir araya gelerek chat yaptığı, arkadaşlıklar kurduğu sohbet sitesinde sizlerde hemen takma nick alıp ülkemizin çeşitli şehirlerindeki insanlar sohbet etmeye başlayabilirsiniz.


admin Temmuz 29 2021  Etiket: , , Yorum Yok

Görüntülü Sohbet Nedir Tanımı

Görüntülü Sohbet Nedir Tanımı

Görüntülü Sohbet isminden de Anlaşılacağı Gibi Görüntü Aracılığı ile Sohbet etme türüne verilen isimdir.

Görüntülü Sohbet Sesli Sohbet ile Aynı Sistem Altında da Yapıla bilen Sitelerde Sıkça görülmektedir. Görüntülü Sohbetin diğer bir adı ise Kameralı Sohbet Olarak geçmektedir. Görüntülü Sohbet Olarak yaygınlaşan Sohbet türü Genellikle Messenger ve Sesli Sohbet ve Chat Sitelerinde Faliyet gösteren sistemdir.

Görüntülü Sohbet edebilmek için elinizde web camera sağlayıcızın olması gerekmektedir. peki Bu Web Kamera ne işe yarar ? Web Kamerası karşıdaki insanın Size görüntü davetiyesi yollaması ile ve sizin kabul etmenizle sizin görüntünüzü kamera aracı ile diğer tarafta görünmesini sağlayan bilgisayar için tasarlanmış sohbet amaçlı bir parçadır. Web camerası olmayan bilgisayar üstünden görüntülü sohbet etmeniz olanaksızdır fakar karşı tarafı görme imkanınız vardır. web camerası olmadan kendi görüntünüzü hiç bir şekilde karşı tarafa anlık olarak gösteremezsiniz. fakat sesli olarak sohbet edebilirsiniz. Sesli Sohbet sitelerinin en büyük özelliğinden olan görüntü hizmeti bu iki seçeneğide sizlere sunmuştur.

Görüntülü sohbet edebilmenin diğer bir yolu ise messenger ( MSN ) üstünden oluşur. Msn üstünde görüntülü sesli ve yazılı olarak sohbet edebilir 3 yazı türünüde bir anda uygulayabilirsiniz. Günümüzde sıkça yapılan görüntülü sohbetin başında msn’de yapılan sohbetler getirmektedir. web camerası ile msn de görüntülü sohbet olanağı gün geçtikçe büyümektedir. bunun yanında sesli sohbet ile görüntünün birleşmesi arkadaşlık ve yeni tanışanların birbirlerini tanıtması açısındanda + puan olarak gösterilebilir.

Görüntülü Sohbet Hakkında Yorumlarınızı Alt Kısımda Bulunan Kutucuğu Doldurarak yapabilirsiniz. Sorun ve isteklerinizide Aynı şekilde yazarak Site Adminlerimizin Sizlere Yardım Etmesini Sağlamış Olacaksınız.

İyi Sohbetler Dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Kategoriler

Sosyal Medya

Samata.Gen.TR itibari ile güncellenmiştir.