Çağımızın en önemli ve hatta tek bildirişim aracı web. “İnternet” deyince aklımıza gelen şeylerden ilki de sohbet siteleri. İnternette bulunan yüzlerce söyleşi sitelerinden biri de Samata.Gen.TR “Yüzlerce söyleşi sitelerinden biri” derken, kastımız sıradan bir söyleşi sitesi değil.
Yapımı yeni tamamlanmış olan sayfamız, kurulumundan bugüne kaliteli ve seviyeli söyleşi anlayışıyla benzerlerinden ayrılmaktadır. Nedir bizi ötekilerden ayıran özelliklerimiz? Senelerın verdiği tecrübemizle ve iyi bir yönetim ekibiyle sizlere güvenli bir sohbet mekanı oluşturduk. Sanal radyo yayıncılığında tecrübeli ve ustalaşmış dj kadromuzla da sohbet ederken keyifli anlamış olur geçirmenizi amaçladık. Gerek sayfa yöneticileri, gerek dj ekibi ve gerekse kullanıcılarıyla size kaliteli ve huzurlu söyleşi etmenizi sağlayacak ortamı hazırladık. Size kalan tek şey; Samata.Gen.TR adresinden sitemize giriş yapmak.
Samata.Gen.TR sohbet odaları tamamen ücretsiz olup, aslabir maddi menfaat gözetmeksizin hizmetinize sunulmuştur. Amacımız para kazanmak değil, insan kazanmak! Yıllardır bizimle olan değerli user arkadaşlarımız ve yöneticilerimiz bizim en büyük kazancımızdır. Yeni arkadaşlar edinmek, seviyeli sohbet etmek istiyorsanız doğru adres; Samata.Gen.TR

Site kurucularımızın değişmez kaide; kimsenin birbirini rahatsız etmeden, seviyeli, birbirine karşı saygılı söyleşi etmesi. Kullanıcılarımız bu kurala göre sitemizde sohbet etmeye devam edebilmektedirler. Aksi şeklinde davrananlar bizimle yoluna devam edememektedir. Bizim için önemli olan önce güvenliğiniz ve keyifli bir şekilde, herhangi rahatsız edici bir davranışla karşılaşmadan sohbet edebilmeniz. Bundan dolayı kurulduğumuzdan bu yana çok fazla vakit geçmemiş olmasına rağmen büyük mesafe kat ettik. Bunun en büyük sebeplerinden biri de; odalarımız daki anlayış dolu sohbettir. Siteye girer girmez karşılaşacağınız “yıllardır tanışıyormuş” duygusu bizi bu mevzuda üst sıralara taşımaktadır. Bizim için önemli olan gereksiz bir kalabalık değil, aksine az ama kaliteli kullanıcı ve söyleşi olanakı.
Alanımızda iddialı olmamızın sebebi; kullanıcılarımızın memnuniyeti. İddialıyız çünkü, amacımızdan sapmıyoruz. İddialıyız çünkü, vaad ettiğimiz rahat ortamı sağlıyoruz. İddalıyız çünkü, bu huzurlu ortamın bozulmasına asla izin vermiyoruz. Sohbetçileri rahatsız edici davranışlarda bulunan aslabir kullanıcıya hoşgörme göstermiyoruz.

Bu şekilde bir ortamda sohbet etmek, gününüzü güzel geçirmek, sıkıntılarınızı atmak, eğlenmek ve günlük hayatın koşuşturmacasından uzaklaşmak istiyorsanız, siz de aramıza katılın. Gününüz hep aydın, geceleriniz de keyifli kalsın.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samata.Gen.TR itibari ile guncellenmistir.